10 metų garantija

10-year warranty

"Elfa" gaminiai gaminami atsižvelgiant į kiekvieną detalę. Tvirta ir ilgaamžė konstrukcija užtikrina aukščiausios klasės sandėliavimo sprendimus, kurių kokybė išlieka visą gyvenimą.

Įskaičiuota garantija:

Garantija galioja 10 metų, ji taikoma medžiagoms ir montavimo darbams bei stumdomoms durims ir galioja nuo pirkimo datos. Kad garantija galiotų, būtina pateikti originalų kvitą.

Garantija netaikoma:

  • Garantija netaikoma gaminiams, kurie buvo netinkamai laikomi ar sumontuoti, netinkamai ar neteisingai naudojami, keičiami ar valomi naudojant netinkamą valymo būdą ar valymo priemones.
  • Garantija netaikoma įprastam nusidėvėjimui, įpjovimams, nubrozdinimams, įbrėžimams ar pažeidimams, atsiradusiems dėl smūgių ar nelaimingų atsitikimų.
  • Garantija negalioja, jei gaminys buvo padėtas lauke, ilgą laiką veikiamas tiesioginių saulės spindulių arba laikomas drėgnoje aplinkoje, pavyzdžiui, vonios kambaryje.
  • Garantija netaikoma žalai kitam turtui, atsiradusiai dėl netinkamo "Elfa" gaminio naudojmo.

Skundai:

Skundai turi būti pateikti pardavėjams ir (arba) klientų aptarnavimo tarnybai nedelsiant, kai tik pastebimas gedimas. Skundai, susiję su matomais gaminių pažeidimais, turi būti pateikti nedelsiant, prieš juos sumontuojant. Pažeidimai, kurie pagrįstai turėjo būti pastebėti prieš montavimą ir nebuvo užfiksuoti prieš montavimą, nepripažįstami.

Garantija:

Remontas arba keitimas yra vieninteliai teisių gynimo būdai, kuriems taikoma ši garantija. "Elfa" sprendžia, ar gedimai, kuriems taikoma garantija, turi būti šalinami remontu ar pakeitimu. Elfa negali būti laikoma atsakinga už netiesioginius ar tiesioginius nuostolius pagal šią garantiją. "Netiesioginiai ar tiesioginiai nuostoliai" reiškia negautas pajamas, kompensaciją už prastovos laiką arba išlaidas, susijusias su sugadinto turto remontu ar pakeitimu, jei, pavyzdžiui, "Elfa" gaminys neveikia.
Jei "Elfa" gaminio nepavyks suremontuoti, jį pakeisime nemokamai.

Kaip taikomi nacionaliniai arba regioniniai įstatymai

Ši garantija suteikia jums konkrečias teisines teises, tačiau galite turėti ir kitų teisių, kurios įvairiose šalyse ar regionuose skiriasi.