Apie Elfa

Apie elfa

"Elfa®" sukūrė grotelių sistemas saugiam ir patikimam sandėliavimui, kurios jau daugiau kaip 60 metų parduodamos visuose pasaulio žemynuose. Dėl savo ilgametės patirties ir nuolatinio tobulėjimo sukūrėme stabilius ir patikimus sprendimus naudodami geriausias medžiagas. "Elfa®" padeda jums, kai stengiatės suteikti daugiau erdvės, o patalpai suteikia tvarką ir gražią išvaizdą.

Kokybės užtikrinimas

Elfa® sistemą galima įrengti beveik visur. Dėl savo įvairovės produkcija nesensta. Esame tokie tikri savo gaminių asortimentu, kad suteikiame 10 metų garantiją. Natūralios medžiagos, dizainas, pažangios gamybos technologijos - tai trys "Elfa" kokybės traukos arkliukai. Sandėliavimo sistemos atlaiko dideles apkrovas ir nepraranda eksploatacinių savybių net laikui bėgant. Prekės ženklo "Elfa" produkcijai suteikiama 10 metų garantija.

Įrengimas

Sukurti sandėliavimo sprendimą išties paprasta, nes sandėliavimo sistemą, paremtą mūsų komponentais, suplanuosite pagal savo individualumą, gyvenimo būdą ir finansinę padėtį. Sistema gali būti labai gerai pritaikyta pagal jūsų poreikius. Norint sumontuoti "Elfa®" gaminius, nereikia būti inžinieriumi. Tai lengva ir paprasta!

Įkūrimo data

Bendrovė "Elfa International AB" (Švedija), įkurta 1947 m., šiuo metu yra rinkoje pirmaujanti įmonė, kurios specializacija - patrauklių ir naudingų drabužių, buitinės technikos, garažo reikmenų, biuro įrangos, sporto inventoriaus ir kt. laikymo sistemų gamyba.

Produktai

"Elfa International AB" - pirmaujanti drabužinių sistemų, įskaitant originalius vielinius krepšius, lentynas ir stumdomas duris, gamintoja. Elfa International AB pasiekė, kad būtų sukurta krepšių ir lentynų su plienine viela, padengta epoksidiniais dažais, gamybos technologija. Kiekvienas mūsų modelių derinys gali būti pritaikytas jūsų projektui, kad atitiktų jūsų projektą, susijusį su drabužine, virtuve, sandėliu, miegamuoju, vaikų kambariu, skalbykla, garažu ar biuru.

Pagaminta Europoje

Švedijos miestas Vastervikas (Vastervik) yra įsikūręs Baltijos jūros pakrantėje ir, nors tai gana nedidelis miestas, kuriame gyvena vos 20 tūkst. gyventojų, yra vienas iš Šiaurės Europos pramonės, kultūros ir prekybos centrų. Būtent čia 1945 m. buvo įkurta bendrovė "Elfa". Šiandien, kaip ir tuo metu, gamybos pajėgumai yra Europoje. Tai akivaizdus ženklas, kad produkcija atitinka aukštus kokybės ir ekologiškumo standartus.

Naujovės

Įmonė garsėja pažangiu požiūriu į naudingų ir vertingų sprendimų buičiai gamybą. Metalines groteles indams džiovinti, kurių galima rasti kiekvienuose namuose, išrado "Elfa" dizaineris Nilsas Strinningas.

Saugokitės klastočių!

Kadangi "Elfa" pavyko įgyti vartotojų pasitikėjimą ir užsitarnauti puikią reputaciją, atsiranda vis daugiau gamintojų, kurie bando klastoti "Elfa" produkciją. Jei nenorite tapti sukčių auka, be priežasties prarasti pinigus ir norite įsigyti unikalią "Elfa" produkciją, kuriai suteikiama 10 metų garantija, užsakymą pateikite tik naudodamiesi oficialių prekės ženklo platintojų paslaugomis.)