Gražinimo politika

Jei gaminiai nepateisina jūsų lūkesčių, galite juos grąžinti mums, kad gautumėte kitą sprendimą arba atgautumėte pinigus.

Tačiau grąžinti kito sprendimo arba grąžinti pinigus nebus siūloma už gaminius, kurie buvo sėkmingai naudojami ir naudojami ilgesnį laiką. Pavyzdžiui, dėl persikraustymo ir (arba) nebereikalingo gaminio grąžinimas nebus taikomas.

Grąžinimo taisyklės

Visas el. parduotuvėje siūlomas prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo dienos, kartu nurodant prekės grąžinimo priežastį. Turėsite padengti tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas.

Grąžinti prekes galima bet kurioje fizinėje parduotuvėje. Jei prekes grąžinate parduotuvėje, netaikomi jokie siuntimo ar prekių papildymo mokesčiai.
Grąžinamas prekes taip pat galima siųsti adresu Oslo g.1, Vilnius, Lietuva.
Jei turite daugiau klausimų, skambinkite mums telefonu +370 602 28301.

Kaip grąžinti prekę

  1. Įdėkite prekę atgal į dėžutę, kurioje ji buvo pristatyta.
  2. Grąžinimo etiketėje įrašykite "grąžinimo priežasties" kodą.
  3. Įdėkite prekę (-es) ir grąžinimo raštelį į dėžutę, kurioje iš pradžių buvo išsiųsta siunta.
  4. Užklijuokite iš anksto apmokėtą grąžinimo etiketę ant siuntinio (uždengdami esamą pašto etiketę).
  5. Grąžinamą siuntą pristatykite į artimiausią pašto skyrių. Būtinai paprašykite kvito, kuris patvirtintų, kad siuntinys grąžintas.

Savo lėšomis siuntinį galite siųsti toliau nurodytu adresu:
UAB "FORCEMAX".
Oslo g.1, LT-04123 Vilnus, Lietuva

Naudokite prie siuntinio pridėtą grąžinimo etiketę. Taip pat pridėkite siuntos grąžinimo kvitą iš siuntinio suvestinių dokumentų, kad būtų užtikrintas sėkmingas pinigų grąžinimo apdorojimas.

Jei neturite iš anksto apmokėtos grąžinimo etiketės, kreipkitės į Klientų aptarnavimo skyrių ir mes jums suteiksime naują.

Grąžinimo politika

Gavę jūsų grąžinamą siuntą, išsiųsime jums el. laišką, patvirtinantį saugų siuntos gavimą. Kai tik apdorosime jūsų grąžinamą siuntą, grąžinsime pinigus.

Priklausomai nuo mokėjimo būdo, kurį pasirinkote pateikdami užsakymą, grąžinama suma bus pervesta į jūsų banką, kuriuo naudojotės pirkdami. Pinigus pervesime atgal pirmai progai pasitaikius, bet ne vėliau kaip per 10 darbo dienų. Laikas, per kurį grąžinami pinigai, paprastai priklauso nuo jūsų banko.

Klientų aptarnavimas:

Oslo g.1 , Vlnius, Lietuva
Vadovas: Vitoldas Kurbakovas
El. paštas: info@forcemax.lt
Tel: +370 602  28301
Pirmadienis - penktadienis 09.00 - 16.00 CET

Jei turite papildomų klausimų, skambinkite mums.