Lithuanian Russian Estonian

Elfa® Basic Elfa® Elfa® Classic Elfa® 2015

YouTube

Pagrindinis > Kaip pirkti?

Kaip pirkti?

Internetinė parduotuvė  www.luxterra.lt siūlo įsigyti prekes, užsisakius internete arba paskambinus tel. +370 60228301. Prekės bus pristatytos Į Jums patogią vietą Jums patogiu laiku.

www.luxterra.lt apmokėjimo galimybės:

  • Grynais
  • Pavedimu

Dalis prekių yra mūsų UAB "FORCEMAX" salone, adresu -Oslo g. 1, Vilniuje. Pasižiūrėti ir užsisakyti, nusipirkti, prekes galite atvykę į saloną, išanksto pasiskambinus tel. +370 60228301.

Norint užsakyti prekes internetu, Jums reikia užpildyti pirkimo blanką. Išsirinkite norimą prekę ir paspauskite "Įdėti į krepšelį". Norėdami baigti pirkimą, spauskite "Suformuoti", norėdami tęsti - spauskite "Tęsti pirkimą".

Užsakymo suformavimas su išankstine Registracija:

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį, spauskite "Įeiti". Pasirinkite prekių pristatymo būdą ir spauskite "Pirmyn". Pasirinkite atsiskaitymo už prekes būdą ir spauskite "Pirmyn".

Užsakymo suformavimas su nauja Registracija:

Užpildykite visus laukus ir spauskite "Pirmyn". Jūs užsiregistravote mūsų duomenų bazėje. Spauskite "Suformuoti", pasirinkite pristatymo būdą ir spauskite "Pirmyn". Pasirinkite atsiskaitymo už prekes būdą ir spauskite "Pirmyn".  

Užsakymo suformavimas be Registracijos:

Spauskite myktuką "Pirmyn", užpildykite visus reikalingus laukus ir spauskite "Pirmyn". Pasirinkite prekių pristatymo ir apmokėjimo už prekes būdą ir spauskite "Pirmyn".

Įsitikinkite, kad įvesta informacija teisinga, jei norite pakoreguoti, spauskite "Grįžti". Jei korekcijų nereikia ir duomenys teisingi, spauskite "Patvirtinti užsakymą". Į jūsų nurodytą elektroninio pašto dėžutę išsiųsime užsakymo patvirtinimą ir artimiausiu metu su Jumis susisieks mūsų atstovas užsakymo detalių patikslinimui.

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias
cargobus.eu hrx.fi

© 2022 UAB "FORCEMAX"

Swedbank SEB Sampo